Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Świętowanie Dnia Pluszowego Misia

Świętowanie Dnia Pluszowego Misia

IMG20221125101650Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powierzyć swój sekret. O święcie tej postaci – bajkowym bohaterze nie zapomniała Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli.

 

Zaprosiliśmy przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 11, by razem uczcić urodziny kochanego pluszaka. Dzieci poznały najsłynniejsze misie na świecie, m. in. Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Paddingtona i wiele innych. Wspólnie recytowały wierszyki, wysłuchały znanych bajek o misiach, brały udział w zabawach ruchowych, oglądały krótki film o przygodach Misia Colargola. Dzień Pluszowego Misia w bibliotece był pełen uśmiechu, radości i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Karolina Kowalczyk
MBP w Zduńskiej Woli

 

IMG20221125104232

IMG20221125105030

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u