Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola remisuje z Widzewem 2:2

MKS Zduńska Wola remisuje z Widzewem 2:2

DSC07633W siódmej kolejce ligi juniorów mlodszych piłkarze MKS Zduńska Wola podejmowali na własnym boisku zespół Widzewa Łódź. Mecz odbył się 15 maja na obiekcie PMOS w Zduńskiej Woli. Pierwsza połowa należała do zespołu z Łodzi, który swoją pierwszą bramkę strzelił już w 15 minucie spotknia.

A na listę strzelców wpisał się Damian Piela. W drugiej połowie Widzew również skutecznie atakował i zdobył drugą bramkę. Ponownie strzelcem gola był w 50 minucie Damian Piela. Na szczęście gospodarze nie załamali się i w 59 min. zdobyli kontaktowego gola, a na listę strzelców wpisał się Damian Dyoniziak. Niespełna 9 minut później w polu karnym Widzewa został sfaulowany Damian Dyoniziak i sędzia podyktował rzut karny, który zamienił na bramkę strzelał Dawid Kończak. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

MKS Zduńska Wola - Widzew Łódź 2:2 (0:1)

MKS: Daniel Zielonka (b) - Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Szymon Ratajczyk, Damian Dyoniziak, Przemysław Pawłowski, Patryk Ściegiński. Bartosz Niziołek
Trener drużyny:Tomasz Ziółkowski, kierownik drużyny - Dariusz Zielonka.

Widzew: Patryk Krajewski (b) - Szymon Łuczak, Mateusz Stępień,Tomasz Kubala, Krystian Bogusz, Damian Mospinek, Jakub Rakowski, Damian Kozieł, Aleksy Waśkiewicz,Damian Piela,Jakub Koczywąs, Kamil Szubert, Eryk Ignatowicz, Paweł Kujawa, Damian Piernikowski, Bartosz Gajewski, Michał Maciak.
Trener: Mariusz Kurzawa.