menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pogoń Zduńska Wola wygrała dość łatwo z Metalowcem Łódź

Pogoń Zduńska Wola wygrała dość łatwo z Metalowcem Łódź

DSC08544W niedzielę 26 maja zawodnicy Pogoni grający w klasie Deyny w lidze wojewódzkiej pokonali Metalowca Łódź 5:1. Do przerwy było 3:0 dla Pogoni. Najlepszym zawodnikiem Pogoni okazał się tego dnia Sebastian Lubczyński, który strzelił aż trzy bramki: w 16, 26 i 57 minucie spotkania.

Pozostałe bramki dla Pogoni strzelali Artur Nowak (29 min.) i Rafał Kurzynoga (70 min.). Honorowego gola dla Metalowca strzelił w 44 min. Krzysztof Krakowiak.

Pogoń Zduńska Wola - Metalowiec Łódź 5:1 (3:0)

Składy obu zespołów:

Pogoń: Bartosz Osiński (b) - Robert Lasek, Michał Pertkiewicz, Mateusz Józewczyk, Mateusz Walocha, Maciej Baran, Artur Nowak, Rafał Kurzynoga, Mateusz Tarnowski, Sebastian Lubczyński, Michał Walocha, Daniel Kopiński, Kamil Endler, Rafał Lipinski, Piotr Malik, Radosław Stępień.
Trener - Grzegorz Kaleta, kierownik - Dariusz Walocha.

Metalowiec: Patryk Walczak (b) - Krzysztof Krakowiak, Maciej Pawłoski, Mateusz Mrowicki, Grzegorz Remblewski, Wiktor Trajdos, Damian Błasiak, Damian Chudzik, Jakub Pieczora, Hubert Pilarski, Rafał Saganiak, Sebastian Sauter, Mateusz Paszkuć, Łukasz Bielecki, Szymon Sakrajda, Patryk Kaczmarek.