Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności O tytuł Miss Polski Ziemi Łódzkiej!

O tytuł Miss Polski Ziemi Łódzkiej!

miss1Popularna piosenka głosi, że najpiękniejsze warszawianki to przyjezdne. Czy tegoroczny tytuł Miss Polski Ziemi Łódzkiej zdobędzie dziewczyna spoza Łodzi? Przekonamy się o tym 23 maja! Wśród dziewcząt pretendujących do tytułu będą bowiem wielunianka i mieszkanka powiatu łaskiego!

 

17-letnia Paula Gniłka, uczennica I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu znalazła się w finale Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej. Z ponad 600 dziewcząt, które zgłosiły się do eliminacji, w finale pokaże się 17.

- Uczymy się chodzić. Uczymy się jednocześnie pozować do zdjęć, bo na gali będą kamerzyści i fotografowie. I ćwiczymy układy na galę. Stroje na finałową przygotowali projektanci. Tak właściwie to nie ja się zdecydowałam na udział w tym konkursie, zgłosiła mnie do niego moja koleżanka. Później stwierdziłam, że może być to fajna przygoda i pojechałam na casting. Dziewczyny są bardzo sympatyczne. Myślałam, że będą chciały za wszelką cenę wygrać i będą kłaść rywalkom kłody po nogi, ale tak nie jest. Dziewczęta są bardzo miłe i koleżeńskie - powiedziała Paula rozgłośni Radio Ziemi Wieluńskiej. Na Paulę Gniłkę można głosować. Aby wybrać ją Miss Publiczności wystarczy wysłać sms o treści MZL.13 na numer 7168. Koszt smsa to tylko 1, 23 zł. Gala konkursowa odbędzie się 23 maja w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Trzymamy kciuki!

Córka starosty łaskiego Laura Gabryjączyk bierze udział kolejny raz w konkursie piękności. W ubiegłym roku startowała w wyborach Miss Polonia. Tym razem 21-latka bierze udział w wyborach Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014. Spośród 17 kandydatek do tego tytułu 7 panien to mieszkanki Łodzi.

Aby wziąć udział w głosowaniu Laurę wystarczy wysłać wiadomość SMS pod numer 7168 a w treści MZL.7 Głosowanie trwa od północy 1 maja do godziny 23.59 dnia 22 maja.

Więcej o kandydatkach także na: http://misspolskilodz.pl/?page_id=1479.

ED

fot. misspolskilodz.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u