Strona główna Artykuły Aktualności Szczęśliwe "13." spotkanie dla zduńskowolskiego MKS ! Klub został mistrzem jesieni!

DSC09142W sobotę 15 listopada MKS Zduńska Wola rozegrał ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2014/15. Zespół prowadzony przez trenerów Romualda Solarka i Tomasza Ziółkowskiego pokonał na wyjeździe Tęczę Brodnię 3:0, do przerwy prowadząc 2:0 po strzałach Dawida Kępniaka i Macieja Masłowskiego. W drugiej połowie wynik spotkania na 3:0 ustalił Kacper Korna.

W całej rundzie jesiennej rozgrywek sieradzkiej klasy A MKS wygrał 13 spotkań, zdobywając w sumie 39 punktów i przegrywając tylko jeden mecz. MKS strzelił aż 70 bramek, tracąc niewiele, bo 11, w tym żadnej na własnym boisku. Seniorzy MKS jest to jedyny zespół grający w rozgrywkach ligowych po upadku drużyn seniorów Pogoni i Olimpii Zduńska Wola, więc w okresie zimowym drużyna musi ciężko pracować, aby zapewnić sobie awans do klasy okręgowej. Siewie.tv życzy seniorom z MKS powodzenia.