Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Powiat wieruszowski świętuje! Na trzydniowym PIKNIKU

Powiat wieruszowski świętuje! Na trzydniowym PIKNIKU

piknikOd piątku w Wieruszowie i okolicznych miejscowościach trwać będą imprezy w ramach PIKNIKU Z POWIATEM. Program jest bardzo bogaty. Tegoroczny PIKNIK zainauguruje 18. Spartakiada Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego.

 

Powiat Wieruszowski oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie w ramach imprezy ,,Z Powiatem na piknik 2017'' zapraszają na spotkanie z Emilią Krakowską. Spotkanie odbędzie się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieruszowie 10 czerwca o godz.16. Darmowe wejściówki do odebrania w bibliotekach. Warto też w sobotę wybrać się na spotkanie z przyrodą i przygodą, na zabawę z mapą i kompasem pod hasłem "Nie bój się kompasu, chodź z nami do lasu!". W tym dniu o godzinie 11 na Pieczyskach nastąpi inauguracja, otwarcie kolejnej - 9. trasy orienteeringowej „Pieczyska”.
Także w sobotę Grupa Rekonstrukcji Historycznej Chrobry, zaprezentuje inscenizację historyczną Wieruszów 1918 Prawdziwy Dzień Wolności. Inscenizacja odbędzie się o godzinie 20 na wieruszowskim Rynku. Szczegóły wydarzeń piknikowych na plakacie.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPo kolędzie

Chodzi ksiądz po kolędzie. Dzwoni do jednego z mieszkań i...
- Czy to ty, aniołku? - odzywa się głos zza drzwi.
Na to ksiądz: - Nie, ale jestem z tej samej firmy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u