Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po 8 latach Agata Biernat ponownie powalczy o tytuł Miss Polonia'2017!

Po 8 latach Agata Biernat ponownie powalczy o tytuł Miss Polonia'2017!

5852f3c44f4c3a858e1974aaff944edbb0a8ea26Konkurs Miss Polonia, choć jeszcze do niedawna zmagał się ze sporymi problemami wizerunkowymi, które spowodowały odwołanie dwóch poprzednich edycji wyborów, nadal cieszy się dużą popularnością. Wybory przyciągają nie tylko kandydatki spragnione zaistnienia w show biznesie, ale i "znane modelki", które wcześniej próbowały swoich sił w telewizyjnych programach oraz konkursach piękności. Wśród nich jest pochodząca ze Zduńskiej Woli Agata Biernat!

 

Wybory Miss Polonia' 2017 odbędą się 26 listopada, a w tegorocznej edycji konkursu znalazło się 20 finalistek. Wśród nich są modelki, widzom znane głównie z programów TVN i "weteranki" konkursów piękności: Magdalena Swat z Top Model i Project Runway oraz zduńskowolanka Agata Biernat, która brała udział w programie Ugotowanych i ma na swoim koncie tytuł Wicemiss Polonia' 2009. Jest też Weronika Marzęda, IV Wicemiss Polski, a prywatnie partnerka Michała Efira, byłego napastnika Ruchu Chorzów.

Lista finalistek Miss Polonia 2017:

AGATA BIERNAT, ZDUŃSKA WOLA, woj. łódzkie
MAGDALENA BORKOWSKA, JUGOWICE, woj. dolnośląskie
MONIKA CZAJKOWSKA, NIDZICA, warmińsko – mazurskie
HANNA DYLĄG, KATOWICE, woj. śląskie
MARTA FRON, MYSŁOWICE, śląskie
ALEKSANDRA GÓRAK, RADOM, mazowieckie
HANNA GUMOWSKA, OTWOCK, woj. mazowieckie
ROKSANA KAROLAK, ŁÓDŹ, łódzkie
ALEKSANDRA KOŁODZIEJCZYK, OLSZTYN, warmińsko – mazurskie
NIKOLA KORNILUK, ŚWINOUJŚCIE, zachodnio – pomorskie
WERONIKA MARZĘDA, LUBLIN, woj. lubelskie
MAŁGORZATA MITURA, BIELSKO-BIAŁA, woj. śląskie
ANNA ORLIŃSKA, OSTRÓDA, warmińsko – mazurskie
EWA OSTROWSKA, KIELCE, świętokrzyskie
KAROLINA POŁETEK, TUSZYN, łódzkie
MALWINA RATAJCZAK, SZCZECIN, woj. zachodnio-pomorskie
NELA SERWACIŃSKA, KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, woj. łódzkie
MAGDALENA SWAT, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, woj. świętokrzyskie
OLIWIA ZIOBROWSKA, GDYNIA, pomorskie
ALICJA DOWEJKIS, MISS POLONIA LITWY.

Dodajmy, że przygodę w konkursem piękności Agata Biernat miała jako nastolatka, kiedy jeszcze była uczennicą w gimnazjum. Wówczas z dużym sukcesem startowała w wyborach Miss Zduńskiej Woli. I została Miss Zduńskiej Woli' 2004!. I co przez piętnaście edycji tego konkursu się nie zdarzyło, wszyscy uczestnicy ówczesnego pamiętają, jak młoda dziewczyna omdlała na wieść o zwycięstwie. Agata uwielbia taniec, jest instruktorką i choreografem pole dance, czyli tańca na rurze. Zapewne wielu panów interesują dane dotyczące kandydatki ze Zduńskiej Woli na Miss Polonia. Według danych organizatora konkursu mierzy 181 cm wzrostu, a jej wymiary wynoszą 93-62-93. Czy powtórzy swój sukces z 2009 w tym konkursie? Poczekamy do listopada. Siewie.tv trzyma kciuki za Agatę.

ReKs

Podobne:

http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/1472-czy-agata-biernat-w-ugotowanych-nie-ugotowala-sie-sama
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/827-sieradz-zatanczy-z-i-wice-miss-polonia-agata-biernat-ze-zdunskiej-woli
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/396-wybieramy-najpiekniejsza-zdunskowolanke-2011-i-miss-siewie-tv

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAnegdota teatralna o polskiej polityce

W jednym z warszawskich teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów, więc szybko podszedł do nie strażak i powiedział: - Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić!. A Jędrusik, jako Jędrusik, z wdziękiem odparła: - Odpier... się, strażaku! Ten oniemiał, strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny Jędrusik tylko Barbara Rylska. Jednak strażak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości. Krzyknął do Rylskiej: - Ja też potrafię przeklinać, ty ku...o stara! Kompletnie zdumiona pani Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: - A pan jest c...j! Przy czym strażak na posterunku też już był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju... Tę anegdotę opowiadał wielki polski aktor, Gustaw Holoubek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u