menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola pokonał beniaminka z Łasku aż 7:0!

MKS Zduńska Wola pokonał beniaminka z Łasku aż 7:0!

DSC07286Piłkarze MKS Zduńska Wola rozegrali kolejny sparing przed rozgrywkami sieradzkiej klasy okręgowej. Gospodarzem spotkania był zespół MULKS Łask - drużyna, która awansowała do sieradzkiej klasy okręgowej.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej gości ze Zduńskiej Woli, którzy po pierwszych 45 minutach prowadzili tylko 1:0 po strzale Piotra Tomczyka. Druga połowa to już panowanie MKS na całym boisku. Ciekawa gra i znakomita skuteczność sprawiły, że goście ze Zduńskiej Woli zdobyli aż 6 bramek. W rozmowie z nowym trenerem MULKS, Pawłem Nowakiem ten wyznał, że zespół z Łasku jest trakcie intensywnych treningów, a sparing z MKS ocenia jako bardzo potrzebny i owocny szkoleniowo. W najbliższą niedzielę 30 lipca oba zespoły rozegrają swoje mecze w II rundzie Pucharu Polski.
KS INTER-WOŹNIKI - MKS Zduńska Wola
TS Janiszewice - MULKS Łask

MULKS Łask - MKS Zduńska Wola 0:7 (0:1)

Bramki: Piotr Tomczyk 3, Jakub Ratajczyk 2, Marcin Piotrowski, Jarosław Jóźwiak.