Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z Błaszek na mistrzostwa świata!

Z Błaszek na mistrzostwa świata!

DSC_0002-740x357Robert Niedźwiedzki, członek Młodzieżowej Rady Burmistrza Błaszki, będzie reprezentował Polskę w mistrzostwach świata seniorów WAKO w kickboxingu w Budapeszcie. Jest to najbardziej prestiżowa impreza dla kickbokserów.

 

Tegoroczne zmagania odbędą się w stolicy Węgier Budapeszcie i potrwają do 12 listopada. Rywalizacja o medale toczyć się będzie w kilku formułach. Kadra Polski liczy 55 zawodniczek i zawodników. Utytułowany zawodnik KS Ziętek Team sekcja Błaszki powalczy o medal MŚ w full contact w kategorii do 57 kg.

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u