Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z Błaszek na mistrzostwa świata!

Z Błaszek na mistrzostwa świata!

DSC_0002-740x357Robert Niedźwiedzki, członek Młodzieżowej Rady Burmistrza Błaszki, będzie reprezentował Polskę w mistrzostwach świata seniorów WAKO w kickboxingu w Budapeszcie. Jest to najbardziej prestiżowa impreza dla kickbokserów.

 

Tegoroczne zmagania odbędą się w stolicy Węgier Budapeszcie i potrwają do 12 listopada. Rywalizacja o medale toczyć się będzie w kilku formułach. Kadra Polski liczy 55 zawodniczek i zawodników. Utytułowany zawodnik KS Ziętek Team sekcja Błaszki powalczy o medal MŚ w full contact w kategorii do 57 kg.

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u