Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wszystkie piękne specjalnie... - wystawa psów w Wieruszowie

Wszystkie piękne specjalnie... - wystawa psów w Wieruszowie

wystawaBędą te piękne i najpiękniejsze. Przedstawiciele kilkudziesięciu ras największych przyjaciół człowieka rywalizować będą w Wieruszowie o... zwycięstwo Europy!

 

W niedzielę 12 bm. na wieruszowskiego stadionu odbędzie się bowiem „Specjalna wystawa psów rasowych o zwycięstwo Europy”. Czworonogi będą tam oceniane przez sędziów z Anglii, Łotwy, Rosji i Polski. Nie zabraknie również specjalnych atrakcji, takich jak np. pokaz tresury. To wszystko od godz.10.

- Organizatorem tej imprezy jest Polska Federacja Kynologiczna, oddział w Łodzi. Będzie to międzynarodowa wystawa. Będą psy m.in. z Łotwy i innych europejskich krajów. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, bo będzie można podziwiać najpiękniejsze psy z całej Europy. Wystawa odbędzie się w hali namiotowej. Będzie również na zewnątrz wyznaczone miejsce dla pokazu dużych psów. - tak na wystawę zapraszał w Radiu Ziemi Wieluńskiej dyrektor GOSiT w Wieruszowie,, Maciej Baciński.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u