Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wszystkie piękne specjalnie... - wystawa psów w Wieruszowie

Wszystkie piękne specjalnie... - wystawa psów w Wieruszowie

wystawaBędą te piękne i najpiękniejsze. Przedstawiciele kilkudziesięciu ras największych przyjaciół człowieka rywalizować będą w Wieruszowie o... zwycięstwo Europy!

 

W niedzielę 12 bm. na wieruszowskiego stadionu odbędzie się bowiem „Specjalna wystawa psów rasowych o zwycięstwo Europy”. Czworonogi będą tam oceniane przez sędziów z Anglii, Łotwy, Rosji i Polski. Nie zabraknie również specjalnych atrakcji, takich jak np. pokaz tresury. To wszystko od godz.10.

- Organizatorem tej imprezy jest Polska Federacja Kynologiczna, oddział w Łodzi. Będzie to międzynarodowa wystawa. Będą psy m.in. z Łotwy i innych europejskich krajów. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, bo będzie można podziwiać najpiękniejsze psy z całej Europy. Wystawa odbędzie się w hali namiotowej. Będzie również na zewnątrz wyznaczone miejsce dla pokazu dużych psów. - tak na wystawę zapraszał w Radiu Ziemi Wieluńskiej dyrektor GOSiT w Wieruszowie,, Maciej Baciński.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u