Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Studniówek czas

Studniówek czas

studStyczeń to czas studniówek. Wszystkie komitety rodzicielskie, czy rady rodziców szkół ponadgimnazjalnych w powiecie sieradzkim organizują bale studniówkowe właśnie w tym miesiącu.

 

Nie zważając na trzynastkę właśnie 13 stycznia odbędzie się bal studniówkowy 189 abiturientów i ich gości z II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu. Miejscem balu będzie restauracja ,,Dworek za lasem'' we Włyniu, w gminie Warta. Dla odmiany w piątek, 19 stycznia bawić się będą w Centrum Organizacji Imprez Beaty Wróblewskiej Sieradzu abiturienci Liceum Ogólnokształcącego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Sieradzu. Dzień później, czyli w sobotę 20 stycznia w restauracji ,,Dworek za Lasem'' we Włyniu odbędzie się studniówka 164 abiturientów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Tego samego dnia, ale w restauracji ,,Pod Wiatrakiem'' w Warcie bawić się będą abiturienci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie. Najpopularniejszy termin studniówek w powiecie sieradzkim to sobota 27 stycznia. Tej nocy odbędą się aż cztery bale studniówkowe. Największy będzie bal 169 abiturientów Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu. Bawić się oni będą w restauracji ,,Dworek za lasem'' we Włyniu. W ,,Dworze Kamionacz'' będą się tej nocy bawić uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu. Także w sobotę 27 stycznia odbędzie się studniówka uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach. Będą oni bawić się w swojej gminie, czyli w restauracji ,,Villa Fenix'' pod Błaszkami. Także u siebie, w sali bankietowej ,,Grażka'' bawić się będą uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie. Wszystkie studniówki rozpoczną się o godz.19.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u