Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Działa już system informacyjno-komunikacyjny gminy Łask

Działa już system informacyjno-komunikacyjny gminy Łask

aplikacjaJeszcze nigdy dostęp do informacji dla mieszkańców Łasku nie był tak prosty jak dziś. Śmiało możemy powiedzieć, że żyjemy w czasach mediów elektronicznych. Rozwój technologii przyzwyczaił nas do tego, że nie musimy szukać interesujących nas treści. To one odnajdą nas same. Na www.i.lask.pl

 

Taką możliwość daje przygotowywany przez gminę system informacyjno-komunikacyjny. Mieszkańcy uzyskają nieodpłatny dostęp do informacji z takich dziedzin jak np.: edukacja, rozrywka, kultura, praca, ostrzeżenia i wiadomości ogólne. System umożliwia komunikację poprzez wiadomości SMS, e-mail i mobilną aplikację. Szczególnie zachęcamy do korzystania z trzeciej propozycji. To właśnie aplikacja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i standard usługi. Wystarczy być posiadaczem smartfonu z dostępem do internetu, który pracuje na jednym z trzech popularnych systemów operacyjnych: Android, iOS lub Microsoft Mobile. Równie ważna co sam komunikat jest opcja interakcji i nawiązania kontaktu z nadawcą. Użytkownik może odpowiedzieć np. na wiadomość dotyczącą terminu zapisów do przedszkola. Dzięki systemowi informacyjno-komunikacyjnemu w gminie Łask jej mieszkańcy będą na bieżąco otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach kryzysowych oraz przydatne informacje związane z codziennym życiem. Aplikacja przypomni choćby o koncercie w Łaskim Domu Kultury, czy i innych wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

KaMi S

Szczegóły o aplikacji na: https://www.youtube.com/watch?v=G79V83prGKk

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksyjna przygoda u dentysty

Siedziałam w poczekalni u dentysty, do którego przyszłam po raz pierwszy. Z nudów rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego imię i nazwisko. Wtedy przypomniał mi się wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym imieniu i nazwisku, który chodził ze mną do tego samego liceum jakieś 30 lat temu.
Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam?
Jednak kiedy go zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli.
Ten prawie łysy facet z siwymi włosami, wydatnym brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły.
A może jednak? Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do XXVI LO.?
Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się.
A w którym roku Pan zdawał maturę? - zapytałam.
- W siedemdziesiątym czwartym. A dlaczego Pani pyta?
- Ach, to Pan był w mojej klasie! - powiedziałam zachwycona.
Wtedy dentysta zaczął mi się uważnie przyglądać.
Po chwili ten grubawy, pomarszczony staruszek zapytał:
- A czego Pani uczyła?...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u