Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Działa już system informacyjno-komunikacyjny gminy Łask

Działa już system informacyjno-komunikacyjny gminy Łask

aplikacjaJeszcze nigdy dostęp do informacji dla mieszkańców Łasku nie był tak prosty jak dziś. Śmiało możemy powiedzieć, że żyjemy w czasach mediów elektronicznych. Rozwój technologii przyzwyczaił nas do tego, że nie musimy szukać interesujących nas treści. To one odnajdą nas same. Na www.i.lask.pl

 

Taką możliwość daje przygotowywany przez gminę system informacyjno-komunikacyjny. Mieszkańcy uzyskają nieodpłatny dostęp do informacji z takich dziedzin jak np.: edukacja, rozrywka, kultura, praca, ostrzeżenia i wiadomości ogólne. System umożliwia komunikację poprzez wiadomości SMS, e-mail i mobilną aplikację. Szczególnie zachęcamy do korzystania z trzeciej propozycji. To właśnie aplikacja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i standard usługi. Wystarczy być posiadaczem smartfonu z dostępem do internetu, który pracuje na jednym z trzech popularnych systemów operacyjnych: Android, iOS lub Microsoft Mobile. Równie ważna co sam komunikat jest opcja interakcji i nawiązania kontaktu z nadawcą. Użytkownik może odpowiedzieć np. na wiadomość dotyczącą terminu zapisów do przedszkola. Dzięki systemowi informacyjno-komunikacyjnemu w gminie Łask jej mieszkańcy będą na bieżąco otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach kryzysowych oraz przydatne informacje związane z codziennym życiem. Aplikacja przypomni choćby o koncercie w Łaskim Domu Kultury, czy i innych wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

KaMi S

Szczegóły o aplikacji na: https://www.youtube.com/watch?v=G79V83prGKk

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u