Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczny wypadek w Ostrówku. 46-latka nie żyje. 9-letni chłopiec w szpitalu

Tragiczny wypadek w Ostrówku. 46-latka nie żyje. 9-letni chłopiec w szpitalu

ostrowekZduńskowolscy policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór (3 marca) około godziny 20 w miejscowości Ostrówek, na drodze wojewódzkiej nr 482, na trasie Zduńska Wola- Łask.

 

Według dotychczasowych ustaleń, kierująca volkswagenem golfem 46-letnia mieszkanka powiatu zduńskowolskiego z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas, wprost przed jadący z przeciwległego kierunku bmw. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć, a 9-letni pasażer trafił do szpitala. Chłopiec doznał jedynie urazu ręki. Jest pod opieką psychologa. 29-letni kierujący bmw, mieszkaniec Zduńskiej Woli  w chwili zdarzenia był trzeźwy.

KaMi S

źródło: KWP Łódź

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u