Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uratowali desperata, których chciał się powiesić na balkonie

Uratowali desperata, których chciał się powiesić na balkonie

policja2Dzięki błyskawicznej akcji pajęczańskich policjantów żyje 25-letni mieszkaniec tego powiatu. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Chciał skoczyć z balkonu mając na szyi linkę przywiązaną do balustrady. Policjanci niemal w ostatniej chwili złapali go nie dopuszczając, by linka zacisnęła się na jego szyi.

 

10 marca w godzinach popołudniowych pajęczańscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna grozi odebraniem sobie życia. Gdy funkcjonariusze weszli na teren posesji, usłyszeli krzyki. Na zewnętrznej stronie balkonu, na piętrze budynku, stał desperat.Szyję miał owiniętą linką, której drugi koniec był przywiązany do barierki. Szarpał się ze stojącą na balkonie kobietą, która próbowała, chwytając go za ubranie powstrzymać przed skokiem. Silniejszy od kobiety wyszarpnął się i skoczył z balkonu . Tam został natychmiast złapany przez jednego z policjantów, który podtrzymywał go w górze zapobiegając tym samym zaciśnięciu się pętli. Drugi z policjantów pobiegł na balkon i odwiązał linkę. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Był pobudzony i agresywny. Został obezwładniony przez policjantów i przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u