Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uratowali desperata, których chciał się powiesić na balkonie

Uratowali desperata, których chciał się powiesić na balkonie

policja2Dzięki błyskawicznej akcji pajęczańskich policjantów żyje 25-letni mieszkaniec tego powiatu. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Chciał skoczyć z balkonu mając na szyi linkę przywiązaną do balustrady. Policjanci niemal w ostatniej chwili złapali go nie dopuszczając, by linka zacisnęła się na jego szyi.

 

10 marca w godzinach popołudniowych pajęczańscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna grozi odebraniem sobie życia. Gdy funkcjonariusze weszli na teren posesji, usłyszeli krzyki. Na zewnętrznej stronie balkonu, na piętrze budynku, stał desperat.Szyję miał owiniętą linką, której drugi koniec był przywiązany do barierki. Szarpał się ze stojącą na balkonie kobietą, która próbowała, chwytając go za ubranie powstrzymać przed skokiem. Silniejszy od kobiety wyszarpnął się i skoczył z balkonu . Tam został natychmiast złapany przez jednego z policjantów, który podtrzymywał go w górze zapobiegając tym samym zaciśnięciu się pętli. Drugi z policjantów pobiegł na balkon i odwiązał linkę. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Był pobudzony i agresywny. Został obezwładniony przez policjantów i przekazany zespołowi pogotowia ratunkowego.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u