Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczny los najmłodszego bociana w łaskim gnieździe!

Tragiczny los najmłodszego bociana w łaskim gnieździe!

bocieklaskNajmłodszy bociani pisklak, który wykluł się 28 maja w gnieździe na kominie łaskiej oczyszczalni ścieków został odrzucony przez rodziców! Choć wydaje się to okrutne, to takie zachowania nie są niczym wyjątkowym w świecie przyrody.

 

Bociany nie dokarmiały młodego, został pozostawiony na skraju legowiska i jego godziny były policzone. Można przypuszczać, że w ten sposób Wojtek i jego partnerka chcą zapewnić więcej pokarmu dla pozostałej trójki, która - jak mogą to na bieżąco przez całą dobę obserwować internauci z całego świata na portalu http://bociany.lask.pl/ - rośnie jak "na drożdżach". Operatorzy kamery w łaskim gnieździe zapowiadają, że lada dzień rozpocznie się konkurs na nadanie imion pozostałym trzem młodym bocianom. Informacji należy szukać na FB/łaskie bociany.

KaMi S

Podobne: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8310-bociania-rodzina-z-asku-w-komplecie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u