Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W Sieradzu są pieniądze na wymianę źródeł ciepła

W Sieradzu są pieniądze na wymianę źródeł ciepła

sieradzKwotą 136 tys. zł na wymianę źródeł ciepła dysponuje Urząd Miasta Sieradza. O środki te mogą ubiegać się ci mieszkańcy miasta, którzy chcą wymienić stary piec na nowy albo podłączyć się do sieci gazowej lub sieci cieplnej z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej).

Jak informuje Michał Sitarek z Referatu Promocji UM w Sieradzu, muszą jednak mieć możliwości wykonania inwestycji do końca września tego roku. Największe dofinansowanie może sięgać do 40 proc. kosztów. Z dotacji można sfinansować również koszty niezbędnej wymiany centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Zainteresowani powinni wypełnić deklarację dostępną na stronie UM w Sieradzu i przekazanie jej do pokoju nr 141. W przypadku problemów z wypełnieniem deklaracji można kontaktować się z Referatem Ekologii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Sieradzu, tel. 43 826 61 41.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u