Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanka Agata Biernat polską kandydatką na Miss World' 2018

Zduńskowolanka Agata Biernat polską kandydatką na Miss World' 2018

34859463_1699506366825715_4708852068587143168_nJak podało Biuro Prasowe Miss Polonia, pochodząca ze Zduńskiej Woli Agata Biernat będzie polską kandydatką na tegoroczny konkurs Miss World'2018, który jesienią odbędzie się w Chinach.

 

Agata Biernat, z zamiłowania tancerka, urodziła się w 1989 roku w Zduńskiej Woli. W tym roku skończy 29 lat. Jej wymiary to: 182 cm wzrostu oraz 91/66/95. Finalistka konkursu przez osiem lat mieszkała w Łodzi, a następnie przeniosła się do Warszawy. Jak sama o sobie mówi, przetańczyła większość życia. Sport był z nią związany od dzieciństwa. Jest instruktorką hip-hopu, break dance’u i electric boogie, ale najchętniej tańczy modern i pole dance. Kocha jedzenie, słucha polskiego hip-hopu i uwielbia prowadzić samochód. W 2014 roku wystąpiła w programie TVN Ugotowani. W 2009 roku zdobyła II miejsce w wyborach Miss Polonia, uzyskując tym samym tytuł I Wicemiss. Osiem lat później wygrała konkurs Miss Polonia' 2017 (http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7544-agata-biernat-miss-polonia2017-mieszka-w-zduskiej-woli ). Dodajmy, że przygodę w konkursem piękności Agata Biernat miała jako nastolatka, kiedy jeszcze była uczennicą w gimnazjum. Wówczas z dużym sukcesem startowała w wyborach Miss Zduńskiej Woli. I została Miss Zduńskiej Woli' 2004!

Konkurs Miss World jest największym międzynarodowym konkursem piękności rozgrywanym od 1951 roku. Należy on do Wielkiej Czwórki konkursów piękności - razem z Miss Universe, Miss Earth oraz Miss International. W konkursie reprezentantki ponad 100 krajów co roku rywalizują o zwycięstwo. A jest o co walczyć. Pełen pakiet, który dostaje Miss World, obejmuje między innymi biżuterię, stroje od najlepszych projektantów na świecie i sporą sumę pieniędzy, której wysokość pozostaje jednak tajemnicą. Obecnie najpiękniejszą kobietą świata, wybraną w 2017 roku, jest Manushi Chhillar z Indii. Ostatni raz Polka zwyciężyła w konkursie Miss World 29 lat temu, w 1989 roku. Reprezentantką była wtedy Aneta Kręglicka. Jest to do tej pory jedyna Polka, która sięgnęła po koronę Miss World. Tytuły Wicemiss wywalczyły: Ewa Wachowicz w 1992 roku i Katarzyna Borowicz w 2004 roku. Trzymamy kciuki za Agatę Biernat i życzymy jej korony najpiękniejszej kobiety świata!

KaMi S

Fot. arch.pryw. A. Biernat/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u