Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Od 4 sierpnia szukają zaginionego 24-latka

Od 4 sierpnia szukają zaginionego 24-latka

256461mKomenda Powiatowa Policji w Wieluniu nadal poszukuje zaginionego Mateusza Mostowego. Z relacji rodziny wynika, że 24-latek 4 sierpnia około godz. 20 oddalił się z miejsca zamieszkania w Wieluniu, nie informując dokąd się udaje i do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną.

 

Mężczyzna był ubrany w krótkie spodnie koloru niebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem w jasnym kolorze, oraz buty sportowe. Zaginiony 24-latek ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy krótkie blond i szare oczy.
Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z KPP w Wieluniu pod numerem telefonu 43 843 72 80 lub całodobowo 43 843 72 11 oraz 997. O kontakt proszą także bliscy Matusza pod numerami telefonów: 661011751 i 667203115.

FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u