Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijana bez prawa jazdy spowodowała wypadek

Pijana bez prawa jazdy spowodowała wypadek

policjaalkomat44-letnia mieszkanka powiatu łaskiego miała w organizmie ponad 2.6 promila alkoholu. I prowadziła samochód, choć nie posiadła uprawnień do kierowania. Spowodowała wypadek, w którym ranny został mężczyzna. Teraz grozi jej kara pozbawienia wolności do 4,5 lat.

 

Przed godziną 20 w środę 12 września zduńskowolscy policjanci zostali powiadomieni zdarzenia drogowego, do którego doszło pod jednym ze sklepów w gminie Zduńska Wola. Funkcjonariusz ustalili, że kierująca osobowym Oplem, podjeżdżając pod sklep, straciła panowanie nad samochodem i najechała na schody oraz na siedzącego na nich mężczyznę. W wyniku uderzenia poszkodowany został 37-tetni mieszkaniec gminy Zduńska Wola, który z urazem nogi trafił do szpitala. Okazało się, że kierująca oplem była tak nietrzeźwa, że stężenie alkoholu w jej organizmie przekroczyło 2,6 promila. Kobieta nie posiadała również uprawnień do kierowania samochodem!

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u