Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kryta pływalnia w Zduńskiej Woli ma być gotowa w czerwcu 2020 roku

Kryta pływalnia w Zduńskiej Woli ma być gotowa w czerwcu 2020 roku

baen2Podpisana została umowa na budowę krytej pływalni w Zduńskiej Woli! Przedstawiciele zduńskowolskiego MPWiK i konsorcjum Mostostalu Warszawa i Sanell zrobili to w obecności prezydenta Zduńskiej Woli. Kryta pływalnia ma zostać wybudowana do czerwca 2020 roku.

 

Przypomnijmy przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli, na terenie obecnej górki oraz ceglastych kortów tenisowych (te działać będą tylko do 30 września br., bowiem tenisistom wypowiedziano umowę najmu - przyp. siewie.tv) ma powstać kryta pływalnia za 39 mln zł. Całkowita powierzchnia pływalni to 3 tys. m. kw. Znajdą się tam trzy niecki basenowe, w tym basen o długości 25 m i szerokości 16 m. Drugi basen będzie miał 12 m długości i 6 szerokości. Ostatnia niecka, najmniejsza, wybudowana zostanie z myślą o najmłodszych razem z parkiem wodnym. Średni basen będzie miał ruchome dno, z możliwością opuszczenia do dwóch metrów głębokości i podniesienia do pięciu centymetrów lustra wody. Będzie służył do nauki pływania oraz rehabilitacji. Przy basenie powstanie parking z 200 miejscami, w tym również wyznaczonymi miejscami dla autobusów. Inwestorem basenów jest zduńskowolski MPWiK.

KaMi S

Fot. FB/zdunskawola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u