Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KOALICJA PSL - PiS W POWIECIE SIERADZKIM. MARIUSZ BĄDZIOR STAROSTĄ, KAZIMIERA GOTKOWICZ WICESTAROSTĄ

KOALICJA PSL - PiS W POWIECIE SIERADZKIM. MARIUSZ BĄDZIOR STAROSTĄ, KAZIMIERA GOTKOWICZ WICESTAROSTĄ

powaitDogadali się! Przez najbliższe pięć lat powiatem sieradzkim będzie rządzić koalicja Polskie Stronnictwo Ludowe – Prawo i Sprawiedliwość. Starostą ma być Mariusz Bądzior z PSL, pełniący dotychczas ten urząd, zaś wicestarostą Kazimiera Gotkowicz.

 

Jak potwierdził nam jeden z radnych PSL, przewodniczącą Rady Powiatu Sieradzkiego ma zostać Olga Kołoszczyk, kierująca powiatowymi strukturami PiS. Jej zastępcami; Jan Kołodziejczyk z PSL i Sylwia Dęga-Frątczak z PiS. Porozumienie koalicyjne podpisano dziś przed południem, ale są to nadal ustalenia. Wszystko powinno wyjaśnić się podczas pierwszej sesji rady 23 listopada, początek o godz.12. Przypomnijmy, że PSL i PiS mają w radzie powiatu po dziewięć mandatów.
W opozycji będzie Ziemia Sieradzka na czele z Jackiem Walczakiem (prezydent Sieradza w latach 2006-2014, sekretarz UMiG w Błaszkach), która zdobyła pięć mandatów.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u