Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolskie akcenty na wyborach Miss Polonia' 2018

Zduńskowolskie akcenty na wyborach Miss Polonia' 2018

misskikupiEPochodząca ze Zduńskiej Woli 29-letnia Agata Biernat przekazała koronę Miss Polonia roku 2018 młodziutkiej, a młodszej od niej o 10 lat Milenie Sadowskiej.

 

Następczyni Biernat była - jak poinformowała ustępująca Miss - jej faworytką podczas tegorocznych wyborów miss. 19-latka pochodzi z Babic i jest tegoroczną maturzystką. Milena Sadowska właśnie zaczęła studiować dziennikarstwo na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.
Dodajmy, że były to czterdzieste wybory Miss Polonia. Poza Agatą Biernat na finałowej gali był jeszcze jeden zduńskowolski akcent. Uczestniczki ubrane były m.in. w suknie ze zduńskowolskiego salonu Mody Ślubnej La Perle Jolanty Juszczak.
- To był cudowny rok, który zapamiętam do końca życia - podsumowała swoje królowanie Agata Biernat. Miss Polonia 2017 tuż po oddaniu korony Milenie Sadowskiej udała się do Chin. Tam rywalizować będzie o tytuł Miss World (więcej na: ---> http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8484-zduskowolanka-agata-biernat-polsk-kandydatk-na-miss-world-2018 ). Trzymamy kciuki za piękną zduńskowolankę!

KaMi S

Fot. arch. FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u