Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Seniorzy świętowali w M-GOK w Szadku

Seniorzy świętowali w M-GOK w Szadku

20181116_172340Święto Seniora miało uroczystą oprawę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała występy dzieci i młodzieży, które przygotowywały się do tego wydarzenia pod troskliwym okiem instruktorów.

 

Jak informuje Judyta Michalska z M-GOK w Szadku, zaprezentowały się dwie grupy taneczne tańca współczesnego, w tym najmłodsza, do której uczęszczają dzieci od 5 roku życia, soliści z klubu piosenki oraz grupa teatralna, która wystąpiła w spektaklu "Bałagan w Krainie Bajek". Jak było? Mozna zobaczyć na zdjęciach przysłanych nam przez M-GOK w Szadku.
Placówka ta zaprasza na kolejną imprezę. Bedzie to wystawa zatytułowana "Dary Jesieni w artystycznej odsłonie". Otwarcie w piątek 23 listopada o godz. 15 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku, ul. Widawska 16.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u