Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pomóżmy Monice. Jej życie kosztuje 8 tysięcy złotych miesięcznie!

Pomóżmy Monice. Jej życie kosztuje 8 tysięcy złotych miesięcznie!

content_monika1Życie 19-letniej Moniki Łabudy z Wróblewa wyceniono na 8 tysięcy złotych miesięcznie! Tyle kosztuje lek, od którego zależą kolejne dni, w których ta młoda dziewczyna będzie mogła dalej żyć. Teraz walczy o życie! To już druga wznowa nowotworu. Szanse maleją, rośnie za to strach… Monika może jednak żyć, bo lek działa! Kupił jej życie na styczeń, nie ma jednak pieniędzy na kolejne miesiące… W jej imieniu wołamy o pomoc!

Z początkiem grudnia ruszył bazarek charytatywny dla Moniki Łabudy. Na tegorocznym balu organizowanym przez Prezydenta Sieradza Pana Pawła Osiewały dla przedsiębiorców z regionu udało nam się zebrać 1575 zł dla Moniki. Teraz tych datków jest już w sumie ponad 52 tys. zł.
Monika choruje na raka - mięsa tkanek miękkich. Miesięczny koszt jej leczenia wynosi 8 tys. zł. Grupa Bazarek dla Moniki liczy ponad trzy tysiące osób! Na licytacjach były i nadal są fanty z sieradzkich ale i ogólnopolskich firm, które włączyły się do pomocy. Ruszyła też ogólnopolska zbiórka na portalu siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/dla-moniki
Szanse maleją, rośnie strach... Potrzebny lek, by ratować życie Moniki! Pomóżmy!!!

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u