Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miała 2,8 promila alkoholu, a wciąż było jej mało. Pijana zasiadła za kółkiem

Miała 2,8 promila alkoholu, a wciąż było jej mało. Pijana zasiadła za kółkiem

policja2Gdyby nie zakaz handlu w niedziele pewnie inaczej potoczyłoby się losy 36-letniej sieradzanki. Zamiast po pijaku jeździć samochodem, udałaby się spacerkiem do osiedlowego sklepu. Ale ten był, jak w większość niedzieli, zamknięty. A pijanej sieradzance wciąż brakowało alkoholu, aby poczuć się napitą do syta. Zasiadła więc za kółkiem samochodu i udała się na stację benzynową, by uzupełnić domowe zapasy. Nie zaważając na obecność umundurowanych policjantów chciała z tej stacji odjechać, po tym jak kupiła alkohol i papierosy.

 

17 marca około godziny 17 policjanci z ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy interweniowali na jednej ze stacji benzynowych w Sieradzu. Do sklepowego stacji weszła kobieta, która kupiła alkohol i papierosy, po czym wyszła i wsiadła za kierownicę zaparkowanego nieopodal Forda Fiesty. Jej zachowanie w trakcie zakupów wzbudziło podejrzenie policjantów. Wiele wskazywało, że kobieta może być pod wpływem alkoholu i mogła w tym stanie przyjechać samochodem. Gdy funkcjonariusze podeszli do forda i otworzyli drzwi, poczuli od kierującej silną woń alkoholu. W trakcie rozmowy przyznała policjantom, że piła alkohol dzień wcześniej, a także w godzinach rannych, a na stację przyjechała aby kupić alkohol i papierosy. Dodała, że to ona kierowała samochodem. Jej słowa potwierdzała siedząca obok jej matka. Kilka minut później policjanci obejrzeli zapis monitoringu, który potwierdził słowa obu kobiet. Badanie stanu kierującej samochodem wykazało 2.8 promila alkoholu w jej organizmie.
Nietrzeźwej odebrano prawo jazdy, a samochód przekazano jej matce, która była trzeźwa i posiadała uprawnienia do kierowania. 36 – letniej mieszkance Sieradza grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy do lat 10.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZajączek niekoniecznie wielkanocny i...

Zajączek wchodzi do baru naburmuszony i mówi:
- Kto pomalował mój rower na zielono?
Po chwili wstaje niedźwiedź i mówi:
-Ja, bo co?
-Nic, nic, chciałem tylko zapytać, czy ta farba długo schnie?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u