Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dwie śmiertelne ofiary wypadków drogowych w powiecie sieradzkim

Dwie śmiertelne ofiary wypadków drogowych w powiecie sieradzkim

motorsieradzPolicjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych w skutkach wypadków, do których doszło w wielkanocną niedzielę na terenie powiatu sieradzkiego. Zginął 29-letni motocyklista oraz 22-letni kierowca Mazdy. Obaj utracili panowanie nad pojazdami, a zderzenia z drzewami okazały się dla nich śmiertelne.

 

Do pierwszego z wypadków doszło 21 kwietnia około godziny 11.30 w Sieradzu na ulicy Grunwaldzkiej. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 29-letni kierujący motocyklem Suzuki podczas wyprzedzania, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, a po przewróceniu się w drzewo. Z miejsca zdarzenia został zabrany w stanie ciężkim do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.
Do kolejnego wypadku doszło tego samego dnia około godziny 18.30 we wsi Prażmów w gminie Burzenin. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 22-letni kierujący Mazdą 3, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze gdzie uderzył w drzewo dachując. Pomimo podjętej reanimacji zmarł.
W ubiegłym roku w okresie świątecznym od 30 marca do 2 kwietnia 2018 roku włącznie na terenie woj. łódzkiego doszło do 38 wypadków drogowych, w których zginęły 2 osoby, a 45 zostało rannych. Funkcjonariusze interweniowali przy 260 kolizjach, zatrzymali 79 nietrzeźwych kierujących.

KaMi S

foto: sieradz.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u