Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodziejska para w rękach policji. Kradli perfumy i drony

Złodziejska para w rękach policji. Kradli perfumy i drony

zlodzPolicjanci z Wielunia zatrzymali 22-latka oraz jego 19-letnią znajomą, podejrzanych o kradzieże w sklepach na terenie Wielunia. Wykorzystując nieuwagę pracowników wynieśli ze sklepów kilkanaście sztuk markowych perfum oraz dwa drony. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży. Za takie przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia.

 

Od kwietnia wieluńscy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży z dwóch wieluńskich sklepów markowych perfum oraz dronów. Pokrzywdzeni oszacowali wartość skradzionych przedmiotów na łączną kwotę ponad 3.000 złotych.
Policjanci sprawdzili monitoringi i przeanalizowali wszystkie zdobyte informacje, które mogły mieć związek z tymi zdarzeniami. Dzięki ich ustaleniom wytypowano prawdopodobnych sprawców tych przestępstw. Byli to 22-latek oraz jego 19-letnia znajoma. Oboje do Wielunia z niecnymi zamiarami przyjeżdżali z powiatu kępińskiego. 14 maja oboje zostali zatrzymali.
Jak ustalili policjanci, pierwszej kradzieży 22-latek dokonał sam, a w kolejnych pomogła mu kumpela. Skradzione przedmioty sprzedawali, a zdobyte w ten sposób pieniądze wydawali na własne potrzeby. Oboje usłyszeli zarzuty dokonania kilku kradzieży. Policjanci odzyskali jeden ze skradzionych dronów. Złodziej sprzedał go w lombardzie na terenie Wieruszowa.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u