menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prawie zima, a MKS wygrywa!

Prawie zima, a MKS wygrywa!

DSC05640Pomyślna była dla MKS Zduńska Wola piąta kolejka MHL w piłce noznej, rozegrana w niedzielę 22 grudnia. Do bardzo ciekawego spotkania doszło właśnie pomiędzy MKS-em a Tinby Taem. Po czterech kolejkach oba zespoły miały tyle samo punktów.

Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej wygranej gospodarzy. Drużyna MKS-u zdobyła tylko jedną bramkę po strzale Mateusza Witczaka. Druga połowa spotkania należała już do zawodników MKS-u. Z połowy gospodarzy sunął atak za atakiem, co przyniosło wgraną aż 6-1. Na listę strzelców wpisali się: Mariusz Juszczak, Karol Kosecki, Łukasz Rakowski x 2 i jedna bramka samobójcza. Dla zespołu Tinby Taem strzelił Szymon Ratajczyk.

MKS - Tinby Taem 6:1 (1:0)

MKS zagrał w składzie: Zielonka - Sopur, Witczak, Juszczak, Kępniak, Rakowski, Rosiak, Kosecki.