menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dzielnicowy - maratończyk z Wróblewa

Dzielnicowy - maratończyk z Wróblewa

259-96027Powiecie, że to żaden sukces - 43. miejsce w kategorii open. Ale kiedy dowiecie się że w rozegranym niedawno II Kaliskim Półmaratonie Nocnym uczestniczyło siedmiuset biegaczy, to wynik ten wygląda inaczej. Trzeba zatem gratulować asp. szt. Bohdanowi Tułaczowi, policjantowi z Wróblewa.

Jak czytamy w komunikacie KPP w Sieradzu, wspomniany bieg ukończyło 636 zawodników. Mieli oni do pokonania dystans 21.095 kilometra. W tych zawodach prowadzona była również klasyfikacja służb mundurowych. Rywalizowało w niej miedzy 19 policjantów. Nasz dzielnicowy z Wróblewa zajął II miejsce z czasem 01:31:42 i zdobył puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Wynik ten pozwolił zająć Bohdanowi Tułaczowi 14 miejsce w kategorii M-40, a w kategorii open 43 miejsce. Biegacz zapowiada w sierpniu kolejne starty, tym razem na dystansach 10 i 22 kilometrów. Jak zwykle, życzymy mu najwyższego miejsca na pudle!