Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Utrudnienia w ruchu ze względu na Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku

Utrudnienia w ruchu ze względu na Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku

plakat-32-baza-2019W sobotę 21 września na terenie 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku odbędzie się piknik lotniczy. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie S8. Policja Ostrzega!

Zalecany objazd trasy S8: w kierunku Łodzi: zjazd na węźle Zduńska Wola Zachód, dojazd do drogi wojewódzkiej nr 482, dalej drogą wojewódzką nr 482 przez miejscowości Zduńska Wola, Łask do węzła Dobroń, wjazd na węźle Dobroń, dalej trasą S14 do węzła Róża, następnie wjazd na trasę S8 w kierunku Wrocławia: zjazd na węźle Róża, dalej trasą S14 do węzła Dobroń, następnie zjazd na drogę wojewódzką nr 482, dalej drogą wojewódzką nr 482 przez miejscowości Łask, Zduńska Wola do węzła Zduńska Wola Wschód, wjazd na trasę S8. Informacje dotyczące pikniku lotniczego oraz zmian organizacji w ruchu drogowym na terenie gminy Łask i gminy Buczek, a także wyznaczonych miejsc parkingowych pod adresem: https://32blt.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/2019-09-21d-swieto-32-bazy-lotnictwa-taktycznego/
W newralgicznych punktach policjanci będą kierować ruchem i wskażą objazdy. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

KPP w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u