Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci szukają zwyrodnialca, który seksualnie wykorzystał dziecko w Zduńskiej Woli!

Policjanci szukają zwyrodnialca, który seksualnie wykorzystał dziecko w Zduńskiej Woli!

269-99512Jakim trzeba być zboczeńcem, zwyrodnialcem, aby dziecko w biały dzień wykorzystać seksualnie?! Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury prowadzą czynności w sprawie seksualnego wykorzystania osoby małoletniej, do którego doszło 19 września około godziny 14 w Zduńskiej Woli. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu zamontowane na ulicy Łaskiej, pl. Wolności, ulicy Getta Żydowskiego i okolicach ulicy Łódzkiej. Sprawa zbulwersowała mieszkańców, głównie rodziców kilkuletnich dzieci, które właśnie tymi ulicami chodzą do szkół!

 

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli wydał w tej sprawie zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania, wraz z wizerunkiem sprawcy przestępstwa oraz z jego portretem pamięciowym. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych mężczyzny, policja prosi o telefoniczny kontakt z funkcjonariuszem zajmującym się sprawą: tel. kom. 601 356 422 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli: 43 8244311, 43 8244303.
O wykorzystaniu dziecka policję powiadomiła rodzina dziecka. Szczegółów wykorzystania, ani wieku nieletniego policja nie podaje, ze względu na dobro śledztwa. To pierwsze od wielu lat takie zdarzenie w Zduńskiej Woli, stąd pewnie tak szybka decyzja prokuratora o publikacji wizerunku, a policji z prośbą o pomoc. Zwłaszcza, iż zwyrodnialec, którego uwieczniły kamery, poruszał się po kilku ulicach miasta. I być może nawet nie jest zduńskowolaninem, a jedynie osobą, która przez Zduńską Wolę przejeżdżała tego dnia charakterystycznym rowerem? Stąd też apel nie tylko do zduńskowolan, ale i też mieszkańców miast ościennych, aby bacznie przyjrzeli się mężczyźnie. I jeśli mają o nim wiedzę, kontaktowali się także z każdą najbliższą im komendą policji, bądź dzwonili pod nr tel. 997.

Rysopis i dodatkowe informacje: Mężczyzna w wieku około 40 - 50 lat, szczupła budowa ciała, wyraźnie zarysowana łysina, po bokach włosy koloru ciemnego. Ubrany był w jaskrawą bluzę z napisem AQUA, krótkie, czarne spodenki, ciemne leginsy. Na stopach miał skarpetki i ciemne sandały. Nosi okulary korekcyjne. Poruszał się rowerem górskim koloru czerwonego z bagażnikiem, do którego przymocowane były torby turystyczne w kolorze czarno - białym. Na kierownicy znajdowała się również torba najprawdopodobniej z mapnikiem oraz czerwony kask rowerowy.

Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u