Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zatrzymano podejrzanego o seksualne wykorzystanie małoletniej w Zduńskiej Woli

Zatrzymano podejrzanego o seksualne wykorzystanie małoletniej w Zduńskiej Woli

molestowanieNa terenie województwa opolskiego zatrzymano dziś 50-letniego mężczyznę, podejrzany o seksualne wykorzystanie osoby małoletniej. Do tego zdarzenia doszło 19 września na jednej z ulic w Zduńskiej Woli.

Jak informowaliśmy wczoraj, mężczyzna dopuścił się przestępstwa o charakterze seksualnym wobec dziewczynki poniżej 15 roku życia. Natychmiast po zgłoszeniu policjanci podjęli wyjątkowo intensywne działania. Co w tym pomogło? Zabezpieczono m.in. nagrania z monitoringu, sporządzono portret pamięciowy sprawcy, który przemieszczał się po Zduńskiej Woli na rowerze. Wykonano też wiele innych ustaleń. Do ujęcia sprawcy przyczyniło się także do, że opublikowano w mediach komunikat z wizerunkiem poszukiwanego. Podjęte czynności okazały się skuteczne; doprowadziły do zatrzymania 50-letniego mieszkańca województwa opolskiego. W tej sprawie trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Nie jest wykluczone, że sprawca dopuścił innych, podobnych przestępstw na terenie Polski. Dlatego śledczy proszą o kontakt osoby, które mogły paść ofiarą zatrzymanego mężczyzny. Pokrzywdzeni proszeni są o telefoniczny kontakt z funkcjonariuszem zajmującym się sprawą: tel. kom. 601 356 422 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli: (43) 8244311, (43) 8244303. Za przestępstwo o charakterze pedofilskim grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u