Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jechali za szybko i nieuważnie...

Jechali za szybko i nieuważnie...

policja1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motocyklistki. Kobieta została przewieziona do szpitala. W innym wypadku ciężarówka wywróciła się do rowu. A to dlatego, że kierowcy jechali nieuważnie i za szybko.

 

Wczoraj około godz. 18.10 w e wsi Księża Wólka na drodze wojewódzkiej nr 478 (to w gminie Pęczniew) doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym podczas wyjazdu z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklistce. Jednoślad uderzył w samochód. Kobietę przewieziono do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.
Tego samego dnia około godziny 18.40 w miejscowości Niemysłów (gm.Pęczniew) doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Mężczyzna utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, po czym samochód wywrócił się na bok. I kierowca, i pasażer nie wymagali pomocy medycznej. Kierowca był trzeźwy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZ domu do przedszkola

Wychowawczyni w przedszkolu, podczas rutynowego, okresowego zebrania, zwraca się do rodziców:
- Szanowni Państwo, ja nie wnikam, co Państwo robią w weekend. Ale coś w tym jest, że w poniedziałek wszystkie dzieci stukają się kubeczkami z mlekiem...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u