Strona główna Artykuły Aktualności Aleks Pakuła Sportową Nadzieją Roku w plebiscycie 7 Wspaniałych

Aleks Pakuła Sportową Nadzieją Roku w plebiscycie 7 Wspaniałych

87685683_3105725522793333_5256564564668973056_oPo raz trzeci organizatorzy plebiscytu 7 Wspaniałych na najpopularniejszych sportowców i trenera Ziemi Sieradzkiej w 2019 roku przyznali wyróżnienie w kategorii Sportowa Nadzieja Roku. Otrzymał je Aleks Pakuła, zawodnik Klubu Tenisa Stołowego Sieradz, jeden z najlepszych młodych tenisistów w Polsce.

Przypomnijmy, że 2019 roku Aleks Pakuła wygrał prestiżowy turniej żaków podczas turnieju Pingpongowy PGE Narodowy w Warszawie, zdobył trzecie miejsce w Grand Prix żakow w Polsce, zaś już w tym roku zwyciężył w turnieju Grand Prix Żaków i zajął II miejsce w Grand Prix Kadetów. Pod nieobecność 10-letniego tenisisty, który w tym czasie był na zawodach, statuetkę przyznaną przez organizatorów plebiscytu odebrał jego ojciec i trener Bogdan Pakuła, prezes KTS Sieradz.
Dodajmy, że w XXII edycję plebiscytu 7 Wspaniałych rozgłośni Nasze Radio wygrał Artur Kozłowski, olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski w biegach na długich dystansach, ubiegłoroczny mistrz Polski w półmaratonie. Zawodnik LKS MOSiR Sieradz wygrał ten plebiscyt po raz ósmy!