Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzkie BWA gotowe do kolejnego remontu

Sieradzkie BWA gotowe do kolejnego remontu

BWASIERADZNa początku lipca rozpoczną się prace zabezpieczające przed wilgocią fundamenty budynku Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu. Izolację pionową i poziomą wykona firma Ecofair z Warszawy.

 

Do przetargu zgłosiło się pięć firm. Najkorzystniejszą ofertę – opiewającą na 145.123,16 zł – złożyła warszawska spółka Ecofair i to ona w przyszłym miesiącu rozpocznie prace przy remoncie fundamentów zabytkowej siedziby BWA. Umowa przewiduje zakończenie robót do 10 października. W specyfikacji ujęto, że przedmiotem zamówienia jest „wykonanie izolacji poziomej wtórnej metodą iniekcji niskociśnieniowej oraz izolacji pionowej ścian fundamentowych od zewnątrz w postaci dwóch warstw asfaltowej emulsji anionowej”.
– Najprościej można to ująć tak, że chodzi o zabezpieczenie fundamentów przed działaniem wilgoci. Efekt prac po ich zakończeniu nie będzie co prawda widoczny z zewnątrz, ale dla samego budynku jest to bardzo ważna inwestycja – mówi Małgorzata Szymlet-Piotrowska, dyrektor BWA w Sieradzu. Prace będą prowadzone po trzech stronach obiektu: północnej, południowej i zachodniej. Fundamenty po stronie wschodniej zostały zaizolowane wcześniej – w ubiegłym roku.

Opr. KaMi S, źródło: powiat-sieradz.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u