Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł Marek Nieradko. Przez ponad ćwierć wieku był naszym współpracownikiem!

Zmarł Marek Nieradko. Przez ponad ćwierć wieku był naszym współpracownikiem!

nieradkoW wieku 67 lat zmarł wczoraj Marek Nieradko, zduńskowolanin, wartczanin i sieradzanin. Dziennikarz, biznesmen i człowiek kultury. Jeden z najciekawszych, najlepszych prezenterów i lektorów Telewizji Sieradz Studio Filmowe. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 4 lipca o godzinie 12, w kościele pod wezwanie Świętego Mikołaja w Warcie

Marek Nieradko urodził się 21 lutego 1953 roku w Zduńskiej Woli. Przez lata mieszkał także w Warcie i w Sieradzu. Był absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli i Wydziału Włókiennictwa Politechniki Łódzkiej, gdzie rozpoczął działalność dziennikarską w studenckim Radiu ŻAK.
W swoim bogatym życiu był działaczem studenckim rzemieślnikiem, dziennikarzem i przedsiębiorcą prowadzącym własną firmę. Przez kilka lat był zastępcą dyrektora ZPS ,,Polmos'' w Sieradzu, a wcześniej dziennikarzem i sekretarzem redakcji tygodnika ,,Nad Watą''. Do zespołu TV Sieradz SF trafił w 1990 roku. Był prowadzącym i redagującym serwis informacyjny, był również autorem wielu programów naszej telewizji. Współpracował również z portalem siewie.tv, do którego pisywał felietony. Będziemy pamiętać Jego ciepły głos, erudycję i niezwykle ciekawą osobowość!

LEK.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u