Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejny producent marihuany za kratkami

Kolejny producent marihuany za kratkami

269-121939To była bardzo wydajna plantacja konopi indyjskich! Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mężczyznę, u którego znaleźli blisko 5 kilogramów suszu marihuany oraz 18 roślin konopi w różnej fazie wzrostu. Za taki proceder grozi kara do 15 lat więzienia.

 

To była kolejna akcja funkcjonariuszy KPP w Zduńskiej Woli wymierzona w przestępczość narkotykową. Tym razem policjanci ustalili, że narkotykowy proceder miał miejsce na terenie gminy Zduńska Wola. Z zebranych przez nich informacji wynikało, że w lesie w pobliżu domu 22-letniego mężczyzny miała znajdować się plantacja konopi indyjskich, a sam wytypowany miał posiadać gotową marihuanę.
13 października policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali wspomnianego 22-latka. W zajmowanym przez niego pomieszczeniu znaleźli plastikowe pojemniki z marihuaną oraz suszące się rośliny konopi. Funkcjonariusze przeszukali również teren przyległy do posesji zamieszkałej przez mężczyznę. W pobliskim lesie odkryli plantację zakazanych roślin. Łącznie policjanci zabezpieczyli 18 roślin konopi w różnej fazie wzrostu oraz blisko 5 kilogramów suszu marihuany. Na miejscu przestępstwa przez wiele godzin pracowali śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. 14 października 22-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola usłyszał zarzut wytwarzania znacznej ilości ziela konopi.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u