Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności COVID-19 w regionie. Kolejne zakażenia w szkołach

COVID-19 w regionie. Kolejne zakażenia w szkołach

tabela21102020Padł kolejny rekord zakażeń w kraju. Liczba chorych przekroczyła dziesięć tysięcy! W Zduńskiej Woli potwierdzono zakażenia koronawirusem w kolejnych dwóch szkołach podstawowych: w SP nr 7 i w SP nr 12. W "siódemce" dyrektor zdecydował, aby czwartek i piątek były dniami wolnymi od nauki. W "dwunastce" nie podjęto jeszcze decyzji jak dalej funkcjonować będzie nauczanie.

 

Od wczoraj do odwołania zamknięto oddział wewnętrzny w wieluńskim szpitalu. Zakażonych jest ponad 60 procent personelu. Od piątku w tej lecznicy zamknięty zostanie także oddział rehabilitacji. Co najmniej na tydzień. Liczba zakażeń z danej doby z powiatów z Sieradzkiego oraz liczba potwierdzonych dotychczas zgonów powiązanych z zakażeniem COVID-19. Dane z 21 października, środa. Kraj 10.040 zakażonych. Łódzkie 625 osób.
- powiat łaski 0 - 2
- powiat pajęczański 12 16
- powiat poddębicki 1 - 1
- powiat sieradzki 35!!! - 43/zgon M lat 60
- powiat wieluński 27 - 18/zgony: K 71 lat, K 89 lat
- powiat wieruszowski 7- 14
- powiat zduńskowolski 21 - 6.

Dane z Sieradzkiego z poprzednich dni października, w tym które szkoły są na kwarantannie oraz co ze szpitalami powiatowym na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12383-covid-19-w-regionie-koronawirus-w-szkoach-szpitale-w-wieruszowie-i-zduskiej-woli-gownie-dla-zakaonych

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u