Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmierzcie się "W kadrze i w dymku''

Zmierzcie się "W kadrze i w dymku''

konkursDo udziału w ciekawym konkursie wiedzy o komiksie zatytułowanym "W kadrze i dymku" zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich Powiatowa Bibliotek Publiczna w Sieradzu.

 

Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań oraz napisaniu krótkiego eseju/opowiadania (strona A4) na temat: „Mój ulubiony bohater komiksowy”. Test i esej/opowiadanie są punktowane łącznie. Konkurs został przygotowany w aplikacji „Kahoot!”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie dostępu do internetu i wejście na stronę https://kahoot.it/ oraz wpisanie kodu PIN, który zostanie podany przed rozpoczęciem rozgrywki lub kliknięcie odpowiedniego linka. Konkurs odbędzie się online 13 listopada 2020 r. (piątek) o godzinie 9.00 za pomocą strony kahoot.it. Esej/opowiadanie należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. po rozwiązaniu testu.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich z terenu powiatu sieradzkiego. Uczestników konkursu zgłasza nauczyciel, wychowawca klasy lub rodzic, opiekun za pomocą elektronicznej (na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do 9 listopada 2020 r. włącznie do godziny 15.00. Szczegóły w załączonym regulaminie i na stronie https://pbp.sieradz.pl/konkurs-wiedzy-o-komiksie-w-kadrze-i-w-dymku,n2585.html Uprzejmie proszę o przekazanie informacji zainteresowanym osobom.

Paweł Jezierski
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu
Dział Udostępniania Zbiorów i Promocji Książki
http://pbp.sieradz.pl
https://www.facebook.com/pbp.sieradz
https://www.instagram.com/pbp_sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u