Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności TUBĄDZIN ACADEMY FOR ARCHITECTS – EKOLOGIA, NOWE TECHNOLOGIE, DESIGN

TUBĄDZIN ACADEMY FOR ARCHITECTS – EKOLOGIA, NOWE TECHNOLOGIE, DESIGN

tub3Po zakończonych dużym sukcesem Tubądzin Design Days, firma nie przestaje wspierać w rozwoju architektów i osób zajmujących się projektowaniem. Tym razem, wspólnie z Grohe i AQForm, Tubądzin zaprasza na dyskusje i rozmowy o najgorętszych tematach zmieniającej się rzeczywistości.

 

Grupa Tubądzin od lat wspiera architektów w ich działaniach. Wszystkie wydarzenia w ramach T-Academy, projekty międzynarodowe jak Tubądzin Arena Design czy wreszcie Tubądzin Design Days oraz międzynarodowy konkurs, w którym wykazać się mogą najlepsi – Tubądzin Design Awards, wspierają kreatywność branży, rozwój wiedzy i możliwość realizacji niezwykłych projektów.
Przed nami kolejna odsłona działań firmy na polu współpracy z architektami i projektantami. Tubądzin Academy for Architects to program dyskusji i warsztatów, które dostępne będą po bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej: www.tubadzin.pl/TubadzinAcademy/ Partnerami w projekcie są firmy Grohe oraz AQForm.

tub2
Tym razem organizatorzy postanowili odwrócić punkt spojrzenia na procesy projektowe. Dotychczas bowiem zapraszali do swoich wydarzeń zewnętrznych ekspertów, związanych ze światem architektury, budownictwa, designu czy psychologii organizacji. W Tubądzin Academy for Architects skierowali kamery na ekspertów wewnątrz własnych firm. Tych, którzy na co dzień tworzą nowatorskie rozwiązania, edukują czy zarządzają, współpracują z architektami, projektantami czy też branżą budowlaną. Opowiedzą oni o najważniejszych dla branży zagadnieniach z własnej, unikatowej perspektywy.

Harmonogram webinarów

18 listopada 2020, godz. 13.00
EKOLOGIA W ŻYCIU I ROZWIĄZANIA EKOLOGICZNE W PRODUKTACH: uważność świata producentów i projektantów
Prelegenci: Ewa Kryszkiewicz, manager ds. rozwoju i współpracy z architektami ; Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin; Cezary Kowalczyk, dyrektor działu inwestycji w Grohe, Przemysław Filar, manager regionalny w AQform
Goście dyskutować będą o właściwym wykorzystaniu zaawansowanych technologii w ramach ochrony środowiska i działaniach podejmowanych przez firmy. Poruszą także temat gotowości na zmiany i ich świadomości, jako elemencie dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw czy biur architektonicznych. Przyjrzą się równowadze w doborze produktów w ramach projektowania, które pozwalają uniknąć zbędnych, nieużytecznych i energochłonnych rozwiązań. A także planowaniu elementów składowych projektu, minimalizacji strat i oszczędzaniu zasobów. Wreszcie, porozmawiają o potrzebach poszczególnych pokoleń odbiorców oraz filozofii zero waste i wellbeing.

24 listopada 2020, godz. 13.00
DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ: praca na linii producent – architekt – klient. Tercet idealny
Prelegenci: Ewa Kryszkiewicz, manager ds. rozwoju i współpracy z architektami; Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin; Cezary Kowalczyk, dyrektor działu inwestycji w Grohe; Przemysław Filar, manager regionalny AQform
W kolejnym webinarze goście poruszą kwestie połączenia designu z funkcjonalnością, oczekiwań klienta vs projektu architekta. Omówią także rolę architekta i jego wpływu na cały proces projektowania i świadomość klientów, ich procesy decyzyjne czy różnorodne potrzeby. Przyjrzą się cyklowi przygotowania projektu i dostosowania go potrzeb klienta, np. pięknej grafice versus praktyce użytkowania przestrzeni, doborze formatów i parametrów technicznych płytek oraz stylu, rodzaju kolekcji dopasowanych do wybranego klienta, projektowaniu z myślą o funkcjonalności przestrzeni przez kolejne lata życia klienta.

26 listopada 2020, godz. 13.00
PROJEKTOWANIE KUCHNII FUNKCJONALNEJ: kuchnia sercem mieszkania i centrum życia domowego Prelegenci: Ewa Kryszkiewicz, manager ds. rozwoju i współpracy z architektami; Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin; Krzysztof Kulig, product manager Tubądzin; Cezary Kowalczyk, dyrektor działu inwestycji w Grohe;  Przemysław Filar, manager regionalny w AQform
Ostatni z webinarów skupi się na konkretnych rozwiązaniach. Zaproszeni goście przyjrzą się kuchni, z perspektywy jej funkcjonalności jako „serca domu”. Zastanowią się jak w jej przestrzeni połączyć design z funkcjonalnością (wykończenie wnętrza, płytki ceramiczne, woda, światło itd.). Omówią także hit mijającego roku – płytki ceramiczne jako okładzina meblowa. Zastanowią się jak wybór technologii wykonania wpływa na koszty i zyski w realizacji projektu. I jak dobrać do całości dobre oświetlenie kuchenne. Poruszą także temat segregacji śmieci w kontekście budowania kultury „zero waste”, już w procesie projektowania kuchni.

tub1
Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od ponad 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.
Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:
Agata Grenda
rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin
tel. kom. + 48 608 558 405 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u