Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 17-latka zmarła w szpitalu, czworo pozostałych rannych w wypadku pod Sulmowem nadal przebywa w szpitalach

17-latka zmarła w szpitalu, czworo pozostałych rannych w wypadku pod Sulmowem nadal przebywa w szpitalach

policja2Na drodze w Sulmowie, gmina Goszczanów w powiecie sieradzkim doszło wczoraj wieczorem do tragicznego wypadku z udziałem pięciorga młodych ludzi w wieku od 17 do 21 lat. Zginęła jedna z 17-latek, a czworo młodych ludzi trafiło do szpitali.

 

Kilkanaście minut po godzinie 22, kierujący samochodem osobowym Peugeot 18-latek stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Jak wynika z ustaleń policji młody kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących warunków. Jechał szybko, więc siła uderzenia była tak duża, że młodzi ludzie zostali uwięzieni we wraku samochodu. Auto rozcinali strażacy z siedmiu zastępów, które przyjechały na ratunek również z województwa wielkopolskiego. Po ofiary przybyło też pięć karetek pogotowia, która przewiozły rannych do szpitali w Sieradzu, Kaliszu, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, dziś około godziny drugiej w nocy , w kaliskim szpitalu zmarła jedna z rannych 17-latek. Nie wiadomo, czy kierowca samochodu był trzeźwy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u