Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pogrzeb Romualda Kolińskiego, byłego prezydenta Sieradza, w piątek 22 stycznia

Pogrzeb Romualda Kolińskiego, byłego prezydenta Sieradza, w piątek 22 stycznia

zniczUroczystości pogrzebowe zmarłego w niedzielę 17 stycznia Romualda Kolińskiego rozpoczną się w najbliższy piątek 22 bm. w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego na osiedlu Jaworowym w Sieradzu. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie na stary cmentarz przy ul. Wojska Polskiego.

 

Przypomnijmy, że zmarły w wieku 74 lat Romuald Koliński był prezydentem Sieradza w latach 1993 - 1994, był również przewodniczącym Rady Miejskiej w latach 2009 - 2010. W Radzie Miejskiej zasiadał przez pięć kadencji! Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu (1966 r.) oraz Wydziału Rybołówstwa Morskiego w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie. Przez kilkanaście lat pływał jako oficer na statkach Przedsiębiorstwa Połowów Dalekomorskich i Usług Rybackich Gryf w Szczecinie. W latach 90. ubiegłego wieku Romuald Koliński prowadził własną działalność gospodarczą (m.in. bar i sklep), pracował także jako naczelnik oświaty w Starostwie Powiatu Sieradzkiego i kierownik Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kościerzynie.

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u