Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci z Wieruszowa zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

Policjanci z Wieruszowa zatrzymali poszukiwanych listami gończymi

265-126915Wieruszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. Poszukiwani zostali doprowadzeni do zakładu karnego, gdzie odbywają karę pozbawienia wolności.

 

Wieruszowscy policjanci sprawdzają każdą informację dotyczącą osób poszukiwanych. 1 marca sprawdzając wcześniejsze ustalenia, zastosowali obserwację miejsca pobytu osoby poszukiwanej w Wieruszowie nieopodal ulicy Rynek. W wyniku podjętych działań, po godzinie 18 funkcjonariusze zatrzymali 46 – letniego mieszkańca Wieruszowa, poszukiwanego listem gończym.
Kontynuując poszukiwania jeszcze tego samego dnia kryminalni podjęli obserwację jednej z wytypowanych wcześniej posesji w gminie Galewice. Po godzinie 21 funkcjonariusze zatrzymali drugiego mężczyznę, również poszukiwanego listem gończym, 35 – letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego. Mężczyźni od niespełna miesiąca byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Wieluniu. Działania policjantów sprawiły, że poszukiwani zostali doprowadzeniu do zakładu karnego, gdzie odbywają już karę pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

Asp.sztab. Damian Pawlak
KPP w Wieruszowie

265-126913

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u