Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kradł i kradł, do czasu. Recydywista zatrzymany przez sieradzkich policjantów

Kradł i kradł, do czasu. Recydywista zatrzymany przez sieradzkich policjantów

259-127074Sieradzcy policjanci zatrzymali 38-latka, który okradł teren budowy. Okazało się że tego samego dnia mężczyzna włamał się do sąsiedniego domu, skąd ukradł narzędzia budowlane. Ponieważ działał w warunkach recydywy, grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

 

Wieczorem 3 marca policjantów powiadomiono o kradzieży. Wykorzystując nieobecność właścicieli, sprawca wszedł na teren posesji, a potem dostał się do domu w budowie. Skradł urządzenia elektryczne i elektronarzędzia o wartości ponad 2.000 złotych. Jadąc na miejsce interwencji funkcjonariusze Wydziału Prewencji sieradzkiej komendy zwrócili uwagę na mężczyznę pchającego drogą taczkę. Na niej znajdowały się skradzione urządzenia. 38-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego został zatrzymany. Na taczce znajdowały się także przedmioty niepochodzące z okradzionej posesji. Policjanci szybko ustalili, że 38-latek tego samego dnia włamał się do drewnianego domku, skąd ukradł narzędzia budowlane o wartości około 800 złotych. Wszystkie odzyskane przedmioty policjanci zwrócili właścicielom.
Zatrzymany 38-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Ponieważ czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy, grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u