Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zarzuty dla sieradzanina, który doprowadził do zderzenia z policyjnym radiowozem

Zarzuty dla sieradzanina, który doprowadził do zderzenia z policyjnym radiowozem

policjaaNawet dziesięć lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Sieradza, który w czerwcu uciekał samochodem przed policją i doprowadził do czołowego zderzenia z radiowozem. Jak donosi Radio Łódź nad Wartą, podejrzanemu postawiono zarzuty prokuratorskie.

 

Przypomnijmy: Kierowca jechał bardzo szybko jedną z ulic Sieradza. Dlatego zignorował sygnały policjantów, którzy chcieli go zatrzymać do kontroli drogowej.
- Zaczął uciekać ulicami miasta, by w pewnym momencie zawrócić i uderzyć w jadący z naprzeciwka radiowóz - przypomina rzecznik prasowy sieradzkiej prokuratury okręgowej Jolanta Szkilnik. - Użył pojazdu jak niebezpiecznego narzędzia, między innymi, uderzając w wóz policyjny. 32-letniemu Dawidowi Ł. został ogłoszony zarzut, po pierwsze, nie zatrzymania się do kontroli drogowej, jak również czynnej napaści na funkcjonariuszy i doprowadzenia do uszkodzenia ich ciała. Podejrzany częściowo przyznał się do winy, zaprzeczając, że chciał celowo zderzyć się z radiowozem i ranić policjantów. W wypadku ranni zostali dwaj funkcjonariusze, których obrażenia wymagały leczenia powyżej siedmiu dni, stąd kwalifikacja czynu. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u