Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyjątkowo bezczelny złodziej elegant zatrzymany

Wyjątkowo bezczelny złodziej elegant zatrzymany

policjaPolicjanci z Łasku zatrzymali 27-letniego sprawcę kradzieży ubrań. O złodzieju, który wrócił na miejsce kradzieży poinformowała policję pracownica sklepu. Starty zostały wycenione na 700 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Zdarzenie miało miejsce 4 grudnia około godzniny 14:30 w jednym ze sklepów odzieżowych w Łasku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie butiku znajduje się młody mężczyzna, który dwie godziny wcześniej dokonał kradzieży odzieży męskiej. Wszystko zostało nagrane przez kamery monitoringu. Straty oszacowano na ponad 700 złotych.
Natychmiast na miejsce zgłoszenia został skierowany nieumundurowany patrol policji. Pracownica sklepu oświadczyła, że rozpoznany przez nią mężczyzna znajduje się w przymierzalni, miał na sobie buty, które kilka godzin wcześniej ukradł w tym sklepie. 27-latek został zatrzymany. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy - miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny stróże prawa znaleźli odzież pochodzącą z kradzieży. Po wytrzeźwieniu 27-latek usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do popełnienia tego czynu.

st. asp. Katarzyna Staśkowska
Oficer Prasowy KPP w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u