Strona główna Artykuły Aktualności Zmiana lidera w sieradzkiej A klasie

Zmiana lidera w sieradzkiej A klasie

DSC08671W niedzielę 26maja została rozegrana 23. kolejka sieradzkiej klasy "A". Do ciekawego spotkania doszło w Karsznicach, gdzie zespół Olimpii podejmował drużynę LZS Rębieskie.

Mecz rozpoczął się od ataków Olimpii, ale drużyna z Rębieskich uspokoiła grę, a w 12 minucie zawodnik gospodarzy zatrzymał piłkę rękę w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Robert Jagiełło i pewnie strzelił w światło bramki, goście objęli prowadzenie. W drugiej połowie zawodnicy z Rębieskich poszli za ciosem i już po 7 minutach zdobyli drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Mariusz Siekierski.

Olimpia Karsznice - LZS Rębieskie 0:2 (0:1)

Strzelcy bramek: Robert Jagiełło 12, Mariusz Siekierski 52.
Widzów - 160.

Olimpia: Sebastian Kamiński - Paweł Zając, Paweł Oluszczyk, Jarosław Krawczuk, Patryk Krawczyk, Marcin Pogorzelski, Rafał Zieliński, Patryk Szeller, Maciej Choiński, Michał Filipczak, Dariusz Uryszek, Paweł Stolarski, Kamil Filipczak, Michał Karasiński, Paweł Kopczyński, Łukasz Jakubiak.
Trener - Grzegorz Cholewka.

LZS Rębieskie: Patryk Michalak - Bartosz Krymarys, Adam Mielczarek, Daniel Kopciuch, Mariusz Siekierski, Tomasz Lis, Sławomir Duliniec, Robert Jagiełło, Mateusz Fraszczyński, Sylwester Ziętala, Mateusz Głowinkowski.
Trener - Jarosław Szewczyk.

Nadmienić trzeba, że na miejscu lidera nastąpiła zmiana. Dotychczasowy lider - LKS Paprotnia - przegrał w Ustkowie 1:3, a wicelider - LKS Bałucz - pewnie wygrał w Dzigorzewie 4:0 i ma 3 punkty przewagi nad Paprotnią.

tekst i fot.: Lech Kulma