Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Natan Gryga z Brzeźnia w powiecie sieradzkim rozstał się z programem The Voice Kids

Natan Gryga z Brzeźnia w powiecie sieradzkim rozstał się z programem The Voice Kids

Niestety, nie uda się 11-letniemu Natanowi Grydze osiągnąć zwycięstwa w 7. edycji The Voice Kids, jakie przed paroma laty, w trzeciej edycji TVK odniósł w drużynie Dawida Kawiatkowskiego Marcin Maciejczak. To także wokalista z powiatu sieradzkiego. Z niewielkiego Bartochowa. Jest nam niezmiernie przykro, że Natan już nie wystąpi przed kilkumilionową publicznością w TVP2. Bo TVP właśnie podała, że sobotnie (20 bm.) zmagania uczestników z drużyny Nataszy Urbańskiej śledziło blisko 2 miliony telewidzów. Po tym, jak wygrał w swojej grupie bitwę, wiele osób liczyło na ciąg dalszy. Na profilu Natana, jego mamy Iwety oraz na profilu obecnego opiekuna muzycznego Wiktora Bartosa popłynęła lawina gratulacji... Nasz wpis o sobotniej wygranej na FB miał ponad 3,2 tysiące odsłon...

 

 

 

 

Ale wracając do tego, co się zadziało potem. Natan na swoim profilu napisał (pisownia oryginalna): "- Po pięknej zwycięskiej bitwie mój udział w programie The Voice Kids TVP kończy się na etapie Sing Offów. Za mną wspaniała przygoda i niezapomniane chwile. Udział w programie się kończy, ale zaczyna się nowy, bardziej dojrzały etap i spotkanie z muzyką trwa dalej. Dziękuję producentowi programu Michał Majak oraz wydawcy Pani Anna Ścisłowska za dostrzeżenie mnie w programie i za tę "rodzinną" atmosferę. Za wsparcie wokalne podczas trwania programu podziękowania kieruję do Pana Adam Czapla VC oraz Pani Oli Nowak. Pani Nataszce Natasza dziękuję za pyszny tort. I wspólne, cenne chwile. Pani Ida Nowakowska Herndon i Tomasz Kamel za najlepsze prowadzenie programu. Olivier Szot Tobie kolego za te wspólne jazdy buggy. Ale gdyby nie mój trener wokalny Pan Wiktor Bartos ze STUDIO NAGRAŃ MOC-ART te wspaniałe występy byłyby niemożliwe. to dzięki ciężkiej, wspólnej pracy, połączonej z mocą pozytywnej energii otrzymywanej na zajęciach jestem tu gdzie jestem i liczę na więcej. Dziękuję mojej mamie Iweta Gryga za pomysłowość, wyszukiwanie nowych muzycznych przygód i ogarnianie tego całego bałaganu – nie wiem, jak Ona to robi. , tacie Dariusz Gryga za bycie najlepszym kierowcą, który z pewnością zawiezie mnie nawet na koniec świat. Oraz za każdy azyl hotelowy, gdzie mogę ładować baterie po występach i nagraniach. Dziękuję wszystkim bliskim, przyjaciołom, znajomym i tym, których nie znam, a przesyłali do mnie wiele serdecznych informacji. Jestem wdzięczny za okazane wsparcie. 3mane kciuki. i wspaniałą pozytywną energię!!! Doceniam wszystkie posty, artykuły, serdeczne informacje wspierające mój rozwój wokalny. A zatem!! Moja muzyczna przygodo trwaj dalej."

I tego Natan się trzymaj, a portal siewie.tv, jak już od blisko 4 lat to czyni, będzie śledził Twoje osiągnięcia. Niby coś się kończy, ale zaczyna NOWE!
Pozdrawiamy młodego wokalistę i jego rodziców.

zespół siewie.tv


FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u