Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sokół bliski podium w okręgówce

Sokół bliski podium w okręgówce

sokolPo 4. spotkaniach z rywalami podczas Okręgowych Zawodów Strzeleckich w Radomiu bliski najwyższego podium jest Klub Strzelecki "Sokół" ze Zduńskiej Woli. Pozostało jeszcze jedno spotkanie na strzelnicy, zaplanowane na 23 października.

Do tej pory, po 4 zmaganiach wśród ponad dziesięciu starujących klubów prowadzi KS "Sokół". W czołowej stawce indywidualnej prym wiodą zduńskowolanie : Marian Cielecki - 566 pkt. (1 miejsce), Marian Malasiński - 565 pkt. (2 miejsce), Aleksander Cieślak - 539 pkt. (4 miejsce), Wojciech Sznajder - 524 pkt (6 miejsce) i Eugeniusz Kaleta - 523 pkt. (7 miejsce). Ich wyniki mają ogromny wpływ na klasyfikację "Sokoła" w zawodach.

Finał strzelecki także odbędzie się w Radomiu. Liczymy na zawodników ze Zduni. Klub, który reprezentują ma na swoim koncie wiele innych trofeów z ostatnich lat. Ale, poza tym,że trenują tam seniorzy, od lat uczy dobrego strzelectwa także młodych zduńskowolan.

Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u