Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Damski bokser z siekierą

Damski bokser z siekierą

Na razie przez trzy miesiące w areszcie będzie miał czas na przemyślenia swojego dotychczasowego zachowania 65-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Mężczyzna trafił tam za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną. Pokrzywdzona kobieta powinna być zadowolona z decyzji sądu o odizolowaniu małżonka, mogła bowiem stracić nawet życie.

Rodzina znana była zduńskowolskim policjantom. Choć była monitorowana w ramach programu "Niebieska karta" częste wizyty stróżów prawa nie ostudziły brutalnych zapędów obecnie aresztowanego. 65-latek kilkakrotnie groził żonie, że ją zabije. Jako straszaka używał siekiery. Maltretował ją także psychicznie. Teraz brutal za kratkami poczeka na proces sądowy. Grozi mu nawet o pięciu lat więzienia. Swoja drogą, że mężczyźni w tym wieku mają jeszcze siłę na przemoc....Nie lepiej było kupić sobie worek treningowy niż zasłużyć na miano męskigo boksera???


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u